Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Krzychoo napisał:
A ja w zadaniu na prawda i fałsz zaznaczyłem wszystkie prawda ( coś na pewno trafie hehe)
Niestety muszę Cie zmarwic bo jesli w takim zadaniu są zazanczone wszystkie fałsze albo prawdy to egzaminator tego nie sprawdza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mona napisał:
Ja mam tak jak ewa eahgcdb wg arkusza na cke bo na mat mialam w innej kolejnosci podpunkty podane
tez tak mam ;] z pierwszych trzech zadan mam 14/15 pkt wiec mam nadzieje ze to tez bedzie dobrze pozdrawiam wszystkich maturzystow;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja w pierwszym mam Gasudarstwiennaja, Ćistnaja, Ćisntaja,Gasudarstwiennaja,Ćistnaja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja wg tego arkusza mam g ć g ć ć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JAK TO NIE SPRAWDZA? JAK SAMI NAUCZYCIELE KAZALI ZAZNACZAC PRAWDE LUB CALY FALSZ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja sie ciesze bo jak narazie mam cale dwa zadania dobrze ktorych jestem pewna, jedno za 5 pkt drugie za 7pkt a reszty wole nie sprawdzac poki odp nie podadzą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja na razie mam 2 zadania dobrze reszta się sama okaże
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Agaa napisał:
Niestety muszę Cie zmarwic bo jesli w takim zadaniu są zazanczone wszystkie fałsze albo prawdy to egzaminator tego nie sprawdza.
Dlaczego niby mial by nie sprawdzac nierozumiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sa jakies odpowiedzi juz??? do jakis zadan??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a w 5 zadaniu jak macie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zdobylam 34/35;D nie napisalam tylko falszu w tym, ze biora w nim udzial ludzie z ograniczeniami fizycznymi, ale w tekscie cos o tym bylo:) ale widocznie zle zrozumialam...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
klaudynka napisał:
ja tez mam dokladnie tak jak ewa miejmy nadzieje ze to jest dobrze!!
musi być dobrze bo u mnie "prymuska" tak miała no i ja też :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ewa gdzie sa odpowiedzi??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krzychoo napisał:
Dlaczego niby mial by nie sprawdzac nierozumiem
No tak jest! Nasz gościu jest egazminatorem i tak powiedział, ze jedno chociaż musi być inne od pozostałych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
5 ja mam tak :1. odpoczac z przyjaciolmi, 2. ogladaja telewizor, 3.zgubil telefon 4. zaznaczylam o tej jamie ale to jest zle powinno byc chyba c. 5. czesto bywa w gorach. 6.specjalisci, 7.chce sobie cos tam kupic
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odp macie tu ######www.mmpoznan.pl/5001/2010/5/14/matu...e?category=news
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie, wy na pewno maturę pisaliście? Jak można nie potrafić znaleźć, to ja nie rozumiem! http ://www.mmpoznan.pl/5001/2010/5/14/matura--jezyk-rosyjski--arkusze-egzaminacyjne-pytania-testy-rozwiazania-odpowiedzi-transkrypcje?category=news
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
klaudynka napisał:
5 ja mam tak :1. odpoczac z przyjaciolmi, 2. ogladaja telewizor, 3.zgubil telefon 4. zaznaczylam o tej jamie ale to jest zle powinno byc chyba c. 5. czesto bywa w gorach. 6.specjalisci, 7.chce sobie cos tam kupic
Ale tam nic nie ma zeby cos tam kupic w tym zadaniu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gdzie sa odp. z Rosyjskiego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nowy sprzęt postanowił sobie kupić. Aż krew zalewa, jak się czyta niektóre wypowiedzi. Szczególnie te pytania. chyba wyraźnie link został podany, żebyście mogli odczytać? I później w życiu takie ćwoki, za przeproszeniem, sobie poradzić nie potrafią.
Ostatnio edytowany 14 maja 2010 r. o 15:37
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 7 z 12

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...